Martin Průša, PAMS
Jateční 49
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic
tel:
fax:
www:
e-mail:
+420 475 669 999
+420 475 669 966
www.pams.cz
pams@pams.cz
logo PAMS

Vyšívání - flitry

Vyšívání - flitry

Popis:

Jedná se o techniku, kdy motiv, nebo jeho vybranou část, vyšíváme - vyplňujeme plastovými lesklými či matnými flitry. Pro tento efekt jsou zásadním materiálem flitry v různých barvách, tvarech a velikostech. Flitry jsou přišívány na podkladový materiál s různým systémem krytí a překrývání flitrů.

Základní komponenty:

vyšívací program - flitry
nit, silon
stabilizátor ANO/NE
flitry

Vyšívaný motiv:

Vhodnost vašeho motivu pro zpracování technologií flitry prosím konzultujte s našimi obchodníky. Pro konzultaci nám stačí váš obrázek, co by jste chtěli zpracovat technikou flitrů a vaše představa o celkové velikosti motivu ev. flitrů. Pro jistotu také uveďte, na jaký textil si přejete vyšívat. Váš požadavek odborně posoudíme a navrhneme vám nejlepší technické řešení vašeho přání.

Vyšívaný textil:

Převážná většina textilu a textilních materiálů. Zejména konfekce, trendové oděvy a doplňky. Čím dál více se flitry uplatňují také na reklamním textilu.

Poznámka:

Efektu flitrů se využívá zejména v módních trendech street módy, večerní módy, estrádních a uměleckých oděvů. Velmi dobře se uplatňuje také v reklamním průmyslu se zaměřením pro kosmetiku, alkoholické a energetické nápoje a td. Většinou se flitrů používá pro vyplnění ploch nebo kontur a jednoduchých obrazců. Nejčastěji se používají kulaté stříbrné či zlaté flitry o průměru 3-8 mm. Vždy vám rádi poradíme a doporučíme technické řešení pro vaše konkrétní přání.