Martin Průša, PAMS
Jateční 49
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic
tel:
fax:
www:
e-mail:
+420 475 669 999
+420 475 669 966
www.pams.cz
pams@pams.cz
logo PAMS

Vyšívání - 3D

Vyšívání - 3D / Puffy / plastické vyšívání

Popis:

Jedná se o techniku, kdy motiv, nebo jeho vybranou část, chceme zvýraznit v prostoru = 3D. Pro tento efekt je zásadním materiálem specielní puffy pěna, která zůstává v požadovaném místě pod vyšitými stehy. Tím se části motivu vyboulí a zvýrazní se na povrchu materiálu.

Základní komponenty:

vyšívací program - 3D
nit
stabilizátor
puffy pěna

Vyšívaný motiv:

Vhodnost vašeho motivu pro 3D zpracování prosím konzultujte s našimi obchodníky. Pro konzultaci nám stačí váš obrázek, co by jste chtěli znázornit 3D výšivkou a vaše představa o celkové velikosti motivu. Pro jistotu také uveďte, na jaký textil si přejete vyšívat. Váš požadavek odborně posoudíme a navrhneme vám nejlepší technické řešení vašeho přání.

Vyšívaný textil:

Převážná většina běžného textilu.

Poznámka:

3D efektu se využívá zejména v módních trendech street módy. Velmi dobře se uplatňuje v reklamním průmyslu se zaměřením na potraviny a nápoje atd. Většinou se 3D používá na zvýraznění textu, kontur a jednoduchých obrazců. Ideální šíře 3D efektu (stehu) je 2-8 mm. Za určitých okolností však 3D efekt může tvořit také výplňová plocha. Výška 3D efektu se dá také volit. Převážně se pohybuje od 1-5 mm. Vždy vám rádi poradíme a doporučíme technické řešení pro vaše konkrétní přání.