Martin Průša, PAMS
Jateční 49
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic
tel:
fax:
www:
e-mail:
+420 475 669 999
+420 475 669 966
www.pams.cz
pams@pams.cz
logo PAMS

Pams - strojní vyšívání

Pomůžeme vám nebo vašim výrobkům zvýšit image a tím, váš hmotný i nehmotný zisk.

Pro koho jsou tyto stránky strojního vyšívání určeny?

Pro: reklamní agentury, výrobní firmy z oblasti textilu a oděvů, firmy obecně, bezpečnostní agentury, vojsko a policii, úřady a státní správu, obce, města, školská zařízení, stavebnictví, cestovní kanceláře, autosalony, hotely a restaurace, kulturní zařízení, zdravotnictví, sdružení a asociace, cechy, požární ochranu, nábytek a interiéry, bezpečnost práce, kluby a sdružení … a vás, pokud jste se zde nenašli!

Co pro vás uděláme v oblasti strojního vyšívání a textilu?

Pomůžeme vám nebo vašim výrobkům či zákazníkům, zvýšit image. Vyrobíme pro vás rychle a kvalitně výšivky i nášivky na textil, který vám dodáme nebo od vás obdržíme. Výsledkem je váš hmotný i nehmotný zisk. Budete mít také z naší práce radost a potěšení. Můžete s námi jen získat! Postaráme se o vás.

Kdo jsme?

Jsme malá, dynamická, pružná vyšívací firma s 25 zaměstnanci a třísměnným provozem strojního vyšívání. Hlavní důraz klademe na profesionální a individuální přístup k vám, našim zákazníkům. Vše je podřizováno vašim zakázkám z oblasti vyšívání, nášivek, výšivek a reklamního textilu. Všem vašim požadavkům a potřebám strojního vyšívání.

V České republice patříme k vedoucím firmám v oboru strojní vyšívání a reklamní textil. S vyšíváním a reklmním textilem se prosazujeme také v Evropě. V oblasti strojního vyšívání a reklamního textilu nabízíme komplexní služby. Jsou to hlavně bohaté zkušenosti, které pramení z naší mnohaleté tradice výroby výšivek, nášivek a reklamního textilu.

Kapacita výroby výšívek a nášivek?

Kapacita výroby strojního vyšívání, kterou Vám nabízíme, je technicky až 30 tis. vyšívaných ks za den. Jedná se o různé výšivky a nášivky i kompletní reklamní textil.

Portfolio našich zákazníků z oblasti strojního vyšívání a reklamního textilu:
Průběžně se staráme o cca 10 tis. zákazníků ze 7 zemí Evropy. Nejčastějšími zákazníky jsou výrobní, reklamní a velkoobchodní firmy, ale samozřejmě rádi vyrábíme také pro soukromé osoby.

Objem zakázek:
Pro naše zákazníky realizujeme, vyšijeme cca 3-4 tis. zakázkových výrob a projektů ročně.
cca 300 zakázkových, vyšívaných výrob výšivek a nášivek i reklamního textilu za měsíc
cca   15 zakázkových (vyšitých) výrob výšivek a nášivek i reklamního textilu za den

Při 12 hodinách, možné výdejní doby, v průměru expedujeme min. 1 výrobní, vyšitou zakázku za hodinu. (tzn. výšivky, nášivky, flitry, hot-fix, kamínkování textilu, gravírovaný a řezaný textil, reklamní textil atd.)

Devět dobrých důvodů proč si vybrat právě nás.

 Youtube