Martin Průša, PAMS
Jateční 49
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic
tel:
fax:
www:
e-mail:
+420 475 669 999
+420 475 669 966
www.pams.cz
pams@pams.cz
logo PAMS

Detail novinky

Výšivka.cz

Úterý, 27. duben, 2010

Výšivka.cz

Se spuštěním nového firemního webu jsme také spustili nový ONLINE zakázkový web vysivka.cz.

Web je určen jak B2B tedy firmám, tak B2C "fyzickým" osobám. Funkčnost je navržena tak, aby obchodníci agentur i velkoobchodních firem, mohli sami a rychle zkalkulovat cenu vyšívání svému zákazníkovi. Web je zároveň velmi dobře použitelný pro zákazníka, který je fyzikou osobou, nebo zastupuje některou ze zájmových skupin, jako jsou amatérské sportovní kluby, sdružení a další.

Agentury a velkobchodní firmy ocení "Kalkulaci do minuty":
V tomto kalkulátoru mohou obchodníci velmi rychle zkalkulovat cenu pro svého zákazníka. Z kalkulované ceny vyšívání na webu, mají agentury a velkoobchodní firmy zajištěnu svou provizi. Výše provize je individuální. Reklamním agenturám a velkobchodním firmám poskytujeme minimální provizi 10% z celkové ceny vyšívání.

Firmy, kluby, zájmové skupiny, osoby a další mají možnost zadat svou objednávku například systémem balíčů. Balíčky nášivek a výšivek, jsou nejčastěji požadované obecné typy zakázek. Balíček má předem stnovenou paušální cenu. Stačí pouze zadat konkrétní provedení Vaší výšivky nebo nášivky. Je to velmi výhodné, jednoduché a rychlé.

Jako zpestření můžete zakoupit originální triko z limitované kolekce nebo některé AKČNÍ zboží.


Chcete být informováni o novinkách...

Zaregistrujte se