Martin Průša, PAMS
Jateční 49
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic
tel:
fax:
www:
e-mail:
+420 475 669 999
+420 475 669 966
www.pams.cz
pams@pams.cz
logo PAMS

Detail novinky

Produktové listy výšivka.cz budou vloženy do časopisu Strategie.

Pátek, 21. květen, 2010

Produktové listy výšivka.cz budou vloženy do časopisu Strategie.

Dne 31.05.2010 vyjde 22. číslo týdeníku Strategie se zaměřením na 3D Reklamu - reklamní předměty a obaly.

Součástí časopisu Strategie bude také produktový list vysivka.cz (počet 6500 ks). Naším cílem je oslovit Reklamní produkci, Reklamní a mediální agentury a Zadavatele reklamy. Chceme informovat Brand manažery, Marketingové manažery a Kreativní pracovníky o možnostech rychlého zadávání objednávek a poptávek prostřednictvím www.vysivka.cz.

 

 

 

Jedná se zejména o Zakázková řešení nášivek a výšivek - „Balíčky", Automatický kalkulátor - „Kalkulace do minuty" a možnost standardní Individuální kalkulace.


Strojní vyšívání a reklamní textil - to je to, s čím vám vždy „PÍCHNEME :-)" - vyšívejte s námi. Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem!

 

O časopisu:

Strategie

Týdeník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci. Vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu.

Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Strategie je charakterizována jako komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelná.

Strategie přináší svým čtenářům: Pravidelné informace o dění v oblasti marketingu firem. Informace o nových kampaních a akcích v TV, tisku, out of home médiích, rádiích a na internetu, v sales promotion a 3D reklamě, direct marketingu, výstavnictví a public relations. Podrobný pohled na jednotlivé obory ve více než 50 tematických speciálech
a samostatných odborných přílohách. Přehledy největších zadavatelů reklamy v médiích. Přehledy sledovanosti TV i čtenosti, nákladů
a inzerce u tištěných titulů. Informace z oblasti TV produkce
a postprodukce, grafických, designérských a tiskových služeb, signmakingu. Nové technologie. Informace o personálních změnách
v oblasti marketingové komunikace. Prestižní soutěže v oboru.


Chcete být informováni o novinkách...

Zaregistrujte se